Maxicar- zabezpieczenia samochodowe
STRONA GŁÓWNA STRONA GŁÓWNA
AUTOALARMY AUTOALARMY
STEROWNIKI RADIOWE STEROWNIKI RADIOWE
CENTRALNE ZAMKI CENTRALNE ZAMKI
O NAS O NAS
KONTAKT KONTAKT
Polityka prywatności
Polityka prywatności i zastrzeżenia prawne
Czytając, przeglądając serwis maxicar.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis maxicar.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek zmiany nie wpływają na naszą zasadę:
nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim, danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników maxicar.pl

Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego maxicar.pl, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do Maxitec. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Maxitec.

Maxicar.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania cookies, czyli małych plików tekstowych wysyłanych do komputera internauty identyfikujących go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia pewnych operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.